Parasole reklamowe w wersji premium

Posted on

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Chcąc podtrzymać relacje ze stałymi parterami biznesowymi, warto rozważyć wręczenie im upominki z logo naszej marki. Produkty tego typu dostępne są w różnych wersjach oraz cenach, dzięki czemu każda firma, bez względu na dostępny budżet, znajdzie tu rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Taki podarunek przekazać można kontrahentowi osobiście, na przykład podczas spotkania z okazji przedłużenia współpracy o kolejny rok lub przesłać pocztą razem ze spersonalizowanym listem. Jakiego rodzaju luksusowe gadżety możemy podarować naszym klientom? Oto kilka inspiracji.Parasole reklamowe doskonale sprawdzą się w roli eleganckiego prezentu dla klienta. To gadżet, który w naszej strefie klimatycznej sprawdza się przez okrągły rok. Najbardziej szlachetnie prezentują się modele w kolorach czarnym, granatowym oraz grafitowym. Do wyboru mamy klasyczną ich wersję, z drewnianą rączką lub automatyczną czy półautomatyczną, która z łatwością zmieści się do każdej aktówki czy torebki. Na tego typu produkt warto wydać nieco więcej, by mieć pewność, że posłuży on klientowi przez długi czas, a jego codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością. Na powierzchni parasola umieścić można logo firmy, jej slogan reklamowy czy dane teleadresowe.

Parasole reklamowe to nie jedyny podarunek w wersji premium, który wręczyć można kontrahentom. Doskonale do tego celu sprawdzi się także elegancki komplet materiałów piśmienniczych, w skład którego wchodzi długopis oraz pióro kulkowe. Wyjątkowo szlachetnie prezentują się modele posiadające metalową obudowę charakteryzującą się dużą odpornością na uszkodzenia. Najlepiej, aby taki zestaw znajdował się w stylowym etui, które schować będzie można do aktówki.

Jeżeli szukamy prezentu nieco mniejszego niż parasole reklamowe, zdecydować możemy się na etui na wizytówki, które stanowi niezwykle użyteczny gadżet dla każdego przedsiębiorcy. Bardzo praktyczne są modele wyposażone w magnetyczne zamknięte, które skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem się produktu w torbie.

Tags: , ,